ROBERT PATTİNSON FAN CLUP!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROBERT PATTİNSON FAN CLUP!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D

+2
-OKAN-
elif
6 posters
YazarMesaj
elif

elif

Kadın Mesaj Sayısı : 31

İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Empty
MesajKonu: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 7:53 pm

[b]ÇOCUKLUK DÖNEMİ
“Okulda öğle yemekleri getirmezdik. Ben bir öğle yemeği takipçisiydim – herkesin patates kızartmalarını alırdım!”

“12 yaşıma gelene kadar ablalarım beni bir kızmışım gibi giydirirler ve başkaları ile ‘Claudia’ olarak tanıştırırlardı! Oniki yaşında karma bir okula geçmem benim için bir dönüm noktası oldu, sonrasında saç jölesini keşfettim ve daha çekici hale geldim.”

“10 yaşımda gazete dağıtmaya ve haftada 10 pound kazanmaya başladım ve sonrasında 15 yaşıma kadar para kazanmayı takıntı haline getirdim.”

“Çizgi film Sharkey ve George’u çok beğenirdim ve daha sonra rapçi MC Hammer ile ilgili bir çizgi film, Hammertime, gösterime girdi. O çizgi filme bayılırdım, harikaydı! Artık onun gibi çizgi filmler yapmıyorlar.”

“En çok sevdiğim öğretmenim sanırım İngilizce öğretmenimdi, çünkü beni soruları sadece cevaplamak yerine yazmaya yönlendirdi. Ona ödev olarak hazırladığım 20 sayfa civarında gereksiz yazı verirdim ve hepsini değerlendirirdi. Gerçekten harika bir öğretmendi.”

“12 yaşımdayken okuldan uzaklaştırma aldım – gerçekten kötüydü!”

“Karnelerim genelde çok kötüydü – neredeyse hiç ödev yapmazdım. Öğretmenlerimi sevdiğim için derslere her zaman devam ederdim, ama karnelerim gereken çabayı göstermediğimi söylerdi.” [b]
-OKAN-
Admin
Admin
-OKAN-

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:24 pm

PAYLAŞIMLARIN İÇİN TŞKRLER ELİF lol!
https://robertpattinson.all-up.com
elif

elif

Kadın Mesaj Sayısı : 31

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:04 pm

önemli değil Very Happy
edward

edward

Kadın Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:21 pm

paylaşımlar için saol
Emosh*RobPattz

Emosh*RobPattz

Kadın Mesaj Sayısı : 35

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 1:55 pm

bilgi için saol cnm Rolling Eyes
edward&beyza

edward&beyza

Kadın Mesaj Sayısı : 15

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:01 pm

çok güzel olmuş elif ellerine sağlık Very Happy
robert-kdr

Erkek Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D   İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 12:51 pm

saol elif lol!
http://forumnk.yetkinforum.com/index.htm

İŞTE ÇOCUK KEN ROBERT :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» robert kimdir???
» robert şarkı sölerken :)))
» Robert Pattinson's Smiles
» robert pattinson hakkındaki yorumlarınız!!!
» Robert Pattinson - Santa Baby